SPA i basen

Zrelaksuj się w kameralnej strefie Wellness i SPA w Rezydencji Golden Tulip Międzyzdroje. Pływaj z przeciwprądem, odkryj chwilę ciszy w strefie relaksu, poczuj błogie ciepło łaźni parowej podczas przyjemności dnia codziennego oraz spędź miło czas w strefie SPA.

Strefa SPA

Ciesz się chwilą odpoczynku w komfortowym jacuzzi w strefie SPA Golden Tulip Międzyzdroje Residence. Jeśli szukasz silnego głębokiego masażu tkanek, aby ukoić obolałe mięśnie lub chcesz zmniejszyć codzienny stres, wybierz jedną z opcji masażu dostępnych w naszej wannie z jacuzzi.

Sauna i łaźnia parowa

Korzyści zdrowotne płynące z sauny i łaźni parowej są dobrze znane: utrata masy ciała, przeciwstarzeniowe, sercowo-naczyniowe i inne. Zadbaj o swoje ciało i duszę, podaruj sobie chwilę relaksu w saunie lub łaźni parowej w Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Basen

Golden Tulip Międzyzdroje Residence pomimo bliskiego dostępu do morza, oferuje swoim Gościom również wewnętrzny podgrzewany basen oraz wannę z hydromasażem.

Basen jest czynny w godzinach 10:00-21:00

Green Spa

Logo SPA

 

Tu marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością, a kameralna atmosfera, przy dźwiękach muzyki i blasku świec, pozwoli oderwać się od codzienności i zapewni pełen relaks. Tylko u nas oferujemy zabiegi oparte na kosmetykach naturalnych, tradycyjnych czy nowoczesnych. Posiadamy bogaty pakiet zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych na twarz i ciało, zabiegów medycyny estetycznej, masaży. Prowadzimy także sprzedaż detaliczną produktów kosmetycznych.

SPA & WELLNESS

Ciesz się relaksującą atmosferą strefy Wellness w Rezydencji Golden Tulip Międzyzdroje. Pływaj z przeciwprądem, odkryj chwilę ciszy w strefie relaksu lub poczuj błogie ciepło łaźni parowej podczas przyjemności dnia codziennego.

SPA & WELLNESS

Ciesz się relaksującą atmosferą strefy Wellness w Rezydencji Golden Tulip Międzyzdroje. Pływaj z przeciwprądem, odkryj chwilę ciszy w strefie relaksu lub poczuj błogie ciepło łaźni parowej podczas przyjemności dnia codziennego.

Oferty specjalne

Niezapomniane wakacje
Niezapomniane wakacje

6 noclegów, 6 x śniadanie, 6 x obiadokolacja

już od 3580 PLN/ pokój 2-osobowy

Happy together

2 śniadania i kolacje
2 noce

od 580 zł
os./pobyt

Lokalizacja

Logo White - Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Golden Tulip
Międzyzdroje Residence
Gryfa Pomorskiego 79
72-500 Międzyzdroje

Lokalizacja - Golden Tulip Międzyzdroje Residence53.923737, 14.429614

Zapisz się do newslettera

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie we wskazanym przez Ciebie celu, zgodnie z naszą polityką prywatności.

Golden Tulip Międzyzdroje Residence - trip advisor icon
Golden Tulip Międzyzdroje Residence - facebook icon
Golden Tulip Międzyzdroje Residence - instagram